Galeria zdjęć - Dolomity, Alpy


Como
wrzesień 2007 (128)
Jezioro Como w Lombardii w północnych Włoszch jest otoczone górami, których szczyty sięgają ponad 2600 m n.p.m., a na północ od niego nawet powyżej 3000 m n.p.m. Ponieważ tafla Como leży średnio na wys. 200 m, to sąsiadujące szczyty wznoszą nad nią często znacznie ponad 2 km. W galerii jest 128 zdjęć z gór w okolicach Como oraz z trasy dojazdu przez Szwajcarię.

Alpy, Zillertal
wrzesień 2007 (35)
Dolina Zillertal w Tyrolu przywitała nas ciepłą i słoneczną, wrześniową pogodą. Ale już drugiego dnia dolina pokazała inne, zimowe oblicze. Przez kilka dni na szczytach spadło ponad 70 cm śniegu. Jaki spektakl widokowy potrafi zgotować przyroda zobacz na fotkach w galerii (35 zdjęć).

Dolomity
wrzesień 2006 (132)
Masyw Catinaccio w Dolomitach w okolicach Doliny Fassa nie należy do najwyższych, jednak jest miejscem szczególnie urokliwym. W galerii znajduje się ok. 132 zdjęcia z takich miejsc jak: ferrata Santner, Masare, z Dolin Vaiolon, Vajolet, d'Antermoia i Udai.

Alpy, Oetztal
sierpień 2004
Malownicza, polodowcowa Dolina Oetztal w Tyrolu urzeka rozmaitością widoków, skomplikowaną strukturą sąsiadujących dolin, mnówstem szlaków od bardzo łatwych po ambitne prowadzących przez lodowce i osiągające szczyty o wys. ok. 3700 m n.p.m. Galeria obejmuje 59 zdjęć min z takich miejsc jak: dolina Horlachtal, Vent, Obergurgl, Zwieselbachtal, Sultztal, szczyty i przełęcze: Narrenkogel, Poschachkogel, Gruejoch, Wildgrat, Ramoljoch oraz jezioro Piburgersee


Copyright © Piotr Budzyna 1999-2013